Vabilo
Vabim vas na sestanek vseh članov društva v petek 16.6.2017 ob 17.00 v prostorih KS Velka, da se pogovorimo o:
- aktivnostih društva v maju in juniju (udeležba na dnevu čebelarjev v Laškem, ureditvi stojišča v Ceršaku, sodelovanje na tekmovanju v kuhanju golaža v Lenart, debatnih krožkih, …)
- udeležbi na ekskurziji v Belo krajino, ki jo planiramo v drugi polovici avgusta (v soboto 19. ali 26. avgusta) in višini stroškov za udeležence
- usklajenih posegih pri zdravljenju varoze in načinu oskrbe sredstvi za zatiranje varoje (obvezen vpis zdravila in ukrepov v veterinarski dnevnik)
- programu družabnega srečanja v soboto 1. julija v Lovski koči pod Vranjim vrhom ob 15.00
- ureditvi podatkov o naših članih in njihovem čebelarjenju (Adrijan Klampfer) in prijavah za udeležbo na družabnem srečanju in ekskurziji
- o problemih/težavah in uspehih članov pri dosedanjem čebelarjenju in aktivnostih v juliju in avgustu.
Vabilu prilagam program zdravljenja varoze, ki ga je pripravila komisija za zdravstveno varstvo čebel in okvirni načrt ekskurzije.
Pripravite darila za naše gostitelje v Lovski koči (kozarec medu, steklenica žlahtne pijače i.pd.), ki jih bomo oddali ob prihodu na srečanje. Dobrodošlo bo tudi domače pecivo v času druženja med obrokoma iz kotla in žara.
Naj medi!
Jože Bauman l.r.